Yardım

ÜYELİK
cevrekimyasal.com daha etkili müşteri profili ve adres bilgileri için üye olmak gerekir. Üyelik için herhangi bir ücret alınmamaktadır.
 
Üyelik formumuza sorulan bilgileri girdikten sonra tamamı tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi Kullanıcı Hesabınızdan istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.
 
Sitemize üye girişi yapmak için E-mail adresiniz ve sitemizde kullanmak üzere belirlediğiniz şifreniz gereklidir.
 
GÜVENLİK
cevrekimyasal.com`dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, cevrekimyasal.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi hiçbir zaman göremez.
 
Kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez, girdiğiniz bilgiler Garanti Bankası Sanal Pos'una 128bit'lik SSL şifreleme yöntemi ile yollandıktan sonra kaydedilmez bu sayede bilgilerinizin ikinci veya üçüncü sahışların eline geçme ihtimali yoktur.
 
ALIŞVERİŞ ONAY
Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra size otomatik bir e-posta ile alışverişinizin ayrıntıları gönderilecektir
 
Siparişinizi verdiğiniz anda otomatik olarak, siparişinizin onayı ile ilgili e-posta gönderilir. Aksaklık olması halinde Müşteri Hizmetleri'ne e-posta ile ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Yetkilisi size e-posta aracılığıyla siparişinizin kabulü ile ilgili bilgi verecektir.
 
KDV
cevrekimyasal.com da bulunan tüm kimyasalların fiyatlarına KDV dahil değildir. Ürün fiyatlarımızın KDV oranı %18'dir.
 
KREDİ KARTI KOMİSYONU
cevrekimyasal.com da kredi kart komisyonu %0'dır.
 
FATURA BİLGİSİ
Online alışveriş formuna fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.